a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
Image Alt

Wyprawa

Już 27 października zapraszamy ponownie na magiczną, uzdrawiającą wyprawę na Bali. Przez dwa tygodnie będziemy zwiedzać dzieła ludzkich rąk, podziwiać cudowności natury, delektować się niezwykłością potraw, odpoczywać, pływać łodziami, nurkować, popłyniemy spływem kajakowym, poznamy obyczaje Balijczyków, ich wierzenia, święta, zaszalejemy z zakupami….oj będzie się działo…. Uzdrowimy swoje dusze, poznamy czym jest rozkosz bycia w zachwycie, pławienie się w pięknie przyrody i cudownych, uzdrawiających miejsc.

Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej… zapraszamy na niezwykłe wykłady w trakcie wyprawy. Nauczymy się słyszeć mowę drzew, kamieni, oceanu, morza… Odbędziemy podróż wraz z malarstwem uzdrawiającym, nauczymy się czym jest praca z energią zmiany, pozbywanie się graniczeń, zahamowań… Rozwiniemy intuicję, oczyścimy z blokad… tak aby ukształtować życie w radości. Poznamy czym jest jasnowiedzenie i jasnoczucie i jak je rozwijać. Nauczymy się prostych ćwiczeń otwierających na życie oparte na intuicji. Jak być człowiekiem, który wie jak chce żyć i to realizuje. Prowadzący to: Weronika Dąbrowska, jasnowidz, uzdrowiciel, pisarz oraz Izabela Trędowicz również jasnowidz, podróżnik, poetka.

 

Wylatujemy 27.10.2018 z Warszawy lub Londynu.

Dzień drugi – 28.10

Pierwszy dzień na Bali zajmie nam podróż do centrum Bali, magicznej miejscowości Ubud, gdzie zostaniemy powitani po balijsku i zakwaterowani w hotelu, wśród pól ryżowych i malowniczej dżungli.

Dzień trzeci podróży i drugi na Bali – 28.10

Popłyniemy kajakami cudowną rzeką wśród balijskiej dżungli by zakończyć spływ piknikiem oraz odpocząć w cudownym hotelu wśród pól ryżowych. Wieczorem spotkamy się na powitalnej kolacji, aby się bliżej poznać i rozsmakować w balijskiej kuchni.

Dzień czwarty – 29.10

Rozpoczniemy magicznym spotkaniem z Weroniką Dąbrowską, która nauczy nas rozmowy z drzewami. Uświetnimy dzień wspaniałym balijskim koktailem i zaszyjemy się na pełnym rękodzieła targowisku w mieście artystów – Ubud.

Dzień piąty – 30.10

Zwiedzimy niezwykłe Miasto Małp, gdzie niczym w filmie z ,,Władcy pierścieni” poznamy atmosferę życia w zgodzie z naturą, wśród baldachimów z drzew, niezwykłych budowli, gorących źródeł i przyjaznej ludziom rodzinie małp. Następnie pojedziemy podziwiać Świątynię Słonia oraz Świątynię Wody, gdzie gorące źródła są miejscem mocy życia, a wypływające strumienie zimnej wody oczyszczają. Odwiedzimy starożytne grobowce a dzień zakończymy wśród pól ryżowych Tegallalang , zachwycających swym pięknem.

Dzień szósty – 31.10

Odwiedzimy muzeum Blanco i zaszyjemy się wśród urokliwych uliczek Ubud. Dla strudzonych przygotujemy cudowne balijskie masaże.

Dzień siódmy – 01.11

Dzień w drodze… odwiedzimy balijską szamankę prosząc o błogosławieństwo i przesłanie dla nas, wędrowców. Dzień zakończymy w jednym z najpiękniejszych miejsc Bali, Świątyni Batu Balong i znajdującej się tuż obok Światyni Tanah Loth. Miejsce to uznawane jest za wyjątkowe miejsce mocy i jedno z najpiękniejszych we wschodniej Azji. Poznamy czym jest energia oceanu i jak się nią zasilać.

Dzień ósmy – 02.11

Opuszczamy Ubud… po drodze podziwiając jedno z najpiękniejszych miejsc na Bali – pola ryżowe Jatiluwih. Miejsce to uznawane jest przez UNESCO za światowe dziedzictwo. Zamieszkamy w cudownym hotelu w Pulukan, który został wybudowany na miejscu mocy.

Dzień dziewiąty – 03.11

Dzień odpoczynku, kontemplacji, rozkoszy życia… w raju. Dla chcących więcej… zatopimy się w malarstwie uzdrawiającym i rozwijaniu intuicji.

Dzień dziesiąty – 04.11

Kolejny w tym niezwykłym miejscu… tak cudownym, że chce się tylko kontemplować włoskie ,,dolce far niente” – słodkie nic nie robienie… A tymczasem właśnie ta słodych dotyka duszy… uzdrawia… Chętni poznają czym jest rozwijanie energii…

Dzień jedenasty – 05.11

Żegnamy Pulukan… z wielkim wzruszeniem aby przywitać niezwykłe Święte Drzewo. Uleczymy ciało w gorących, uzdrawiających źródłach, oczyścimy się energią wodospadu, zjemy obiad w domu naszego balijskiego przewodnika i na koniec odwiedzimy niezwykłą świątynię na jeziorze. To miejsce o silnej różowej aurze, zasiewającej w nas radość, miłość, szczęście…

Myślicie, że to koniec tego dnia? Nic bardziej mylącego! Dzień zakończymy w nowym hotelu… tak cudownym, że aż zapiera dech… Nie, nie hotelu… miejscu… porażającym swym pięknem…

Dzień dwunasty – 06.11

Popłyniemy łodziami na białą plażę. Chętni popłyną nurkować…

Dzień trzynasty – 07.11

Ruszymy w podróż… odwiedzimy Pałac na wodzie, Łazienki królewskie, by ostatecznie dotrzeć do Świątyni Matki. Miejsca najbardziej uświęconego na Bali… gdzie nasze ciała połączą się z duszami w tańcu zrozumienia…

Dzień czternasty – 08.10

Tego dnia nie robimy nic… odpoczywamy… A tak naprawdę to czas na ostatnie zakupy, masaże, pakowanie się i cudowny złoty basen, którego ciepła woda utuli nas i pożegna…

Dzień piętnasty – 09.10

Wylatujemy…. buuuuu…..

 

Czym jest ta wyprawa? To odrodzenie… obudzenie się nowego człowieka, człowieka, który poznał jak może smakować życie… Poznamy czym jest piękno, miejsc, ludzi i nas samych… To co nas dotknie na Bali pójdzie z nami już zawsze… jako przestrzeń ukojenia…

 

Koszt wycieczki to 950 funtów + przelot + ubezpieczenie.

W ramach tej kwoty znajdują się:

– przejazdy z i na lotnisko w Denpasar

– hotele ze śniadaniami

-sześć obiadokolacji

– wszystkie wycieczki w ramach grafiku wraz z przewodnikiem

– pływanie łodziami

– zwiedzenie pól ryżowych

– opieka w czasie wyprawy

– spływ kajakowy

 

Kwota nie obejmuje

– ubezpieczenia na czas podróży

– pozostałych posiłków – średnia cena posiłku to około 10-20 złotych.

 

Pamiętaj! Paszport musi być ważny jeszcze co najmniej 6 miesięcy w trakcie przekraczania granicy.

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE WYMAGANA JEST ZALICZKA W KWOCIE 500 FUNTÓW LUB PRZELICZNIK TEJ KWOTY.

 

Organizatorem jest Izabela Tredowicz oraz Weronika Dąbrowska

Tel. w UK – 0044 783 783 20 63

Tel. w Polsce – 0048 579 405 105

wyprawynabali@o2.pl

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

 

Oto co napisali uczestnicy marcowej wycieczki:

 

Ania Hrybacz – To tylko mini kawalątek przecudnych wspomnień, bo jak tu w kilku zdaniach oddać całe dwa tygodnie spędzone w wyjątkowym towarzystwie? Tyle zwiedzania, wycieczek, warsztatów, wspólnych rozmów, śmiechu, śpiewania, tańca, masaży, nieziemskich widoków, smacznego jedzenia, przepysznych soków, anielskich zapachów, malowania, ciepła powietrza, morza, oceanu i dusz współtowarzyszek, szumu wody, śpiewu ptaków i piania kogutów, opadów deszczu piękna przyrody i ludzi wokół 💗 Dziękuję

 

Aneta Motyl – Polecam kazdemu! Izunia, jesteś świetną organizatorką, już Cię poleciłam znajomym😀 Z Tobą nie można się nudzic! A jakie miejsca, widoki, luksusy, jak prawdziwe królowe życia! Tyle zobaczyłyśmy w tak krótkim czasie, szok, to moje i Natalki wakacje życia, dziekuje jeszcze raz Tobie, Weroniczce i 2 Aniom za piękny czas💖 Wlasnie pije balijska kawkę😁 Dopiero co wrócilysmy a już tęsknię ale urlopu brak😩 jeszcze będą okazje tylko nie przestawaj organizować tych wypraw!😁💖😘

 

Anna Balonis Osteopath – Jako uczestniczka tej wyprawy gorąco polecam !! Ta wyprawa jest warta każdych pieniędzy. Świetna organizacja, Izabela jest w prost do tego stworzona, cudowna atmosfera, wycieczki w ciekawe miejsca ale tez a może przede wszystkim w głąb siebie. Piękne wspomnienia i zmiany na lepsze w każdym aspekcie życia no i głód kolejnej wyprawy. Ja jade za rok, a Wy?

Pozdrawiam wszystkie wielkie kobiety tej wyprawy Izabelę, Weroniczką, Anetę, Natalkę i Anię :))

 

Wszystkie te ,,królowe życia” bo takowe wróciły z Bali można znaleść na FB i zapytać o wrażenia z wyprawy!

 

Ze sobą warto zabrać:

– kremy z wysokim filtrem

– węgiel lub mocniejsze leki przeciwbiegunkowe, bywa bowiem iż nie wszystkie potrawy nasz organizm polubi… wszak to tropiki!

– pantenol ( w razie poparzeń słonecznych )

 

Dodatkowe informacje

Na terenie Bali można przebywać bez wizy do 30 dni.

Walutą najłatwiejszą do wymiany są dolary. Ci którzy tak jak ja mieszkają w UK mogą wziąć funty. Ważne aby były nieuszkodzone i najlepiej nie starsze niż z przed 2006 roku.

Wskazane jest zabranie jak najmniejszej liczby odzieży, ze względu na inną strukturę tkanin nie dostosowaną do klimatu tropikalnego i zakup ich na miejscu. Ceny odzieży na Bali są niezwykle niskie.

You don't have permission to register