a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
Image Alt

Karty intuicyjne

Karty intuicyjne stworzyłam zgodnie z ich nazwą, w celu rozwijania umiejętności, zwanej ,,intuicją”. Podzieliłam je na dwie talie. Jedną mniejszą, składającą się tylko z pięciu kart, nazwałam ,,szybka odpowiedź”, a jej celem jest wytwarzanie zaufania do informacji, która przychodzi. Niewiara w to co czujemy, jest bowiem największą ,,blokadą”, u osób, które rozpoczynają rozwijanie intuicji. Często zadają sobie pytanie: Czy aby na pewno, to jest dobre dla mnie? Czy ja dobrze czuję?

Zestaw ,,szybka odpowiedź” uczy nas zaufania do informacji… do naszej ręki, która wiedziona tak jak wahadło u radiestety, wybiera dla nas najwłaściwszą odpowiedź, informując nas, po uprzednio zadanym pytaniu np. czy coś jest dla nas dobre, obojętne czy też szkodliwe.

Pozostałe karty tak skonstruowałam, aby użytkownik nie kierował się cudzą wiedzą, a tym, co odczuwa. Zadając pytanie, tasuje się karty w dowolny sposób (również tu intuicja podpowiada, jak to zrobić) i wybiera jedną, w celu uzyskania prostej odpowiedzi. Patrząc na kartę, należy pamiętać zadane pytanie i skupić się na ,,czuciu”, co ta karta dla nas oznacza. Można również uzyskać pogłębioną odpowiedź, wyciągając trzy karty, jedną oznaczającą przeszłość, drugą – teraźniejszość, trzecią – przyszłość. Interpretacja zależy od tego, co czujemy widząc TO właśnie zdjęcie oraz zadając sobie kolejne pytanie, dlaczego właśnie TA karta się pojawiła. Dla ułatwienia talię podzieliłam na kolory, podobnie jak w poprzedniej, mniejszej. Niebieski oznacza ,,Najlepsze rozwiązanie”, zielony – ,,Dobry kierunek”, różowy – ,,Nic Ci to nie da”, fioletowy – ,,Nie tędy droga” a czerwony – ,,Uwaga toksyczne”. W tali zawarłam przykładowe, moje interpretacje, na zadawane pytania.

Ćwicząc systematycznie, codziennie przez dziesięć minut, poprzez odczuwanie, poszerzamy tą zdolność sprawiając, że jesteśmy coraz częściej w tej ,,przestrzeni” i zaczynamy ,,czuć” coraz więcej i ,,pewniej”. To właśnie systematyczność sprawia, że intuicja, niezwykle się rozwija. Poszerzają się również inne nasze zdolności, tak zwane ,,paranormalne” takie jak czucie energii, rozpoznawanie intencji drugiego człowieka czy przewidywanie tego, co się zdarzy. Człowiek zyskuje… nie, odzyskuje te umiejętności, które były w nim zawsze a zostały wyparte.

Zapraszam serdecznie w cudowną podróż… do zrozumienia siebie i swoich możliwości.

You don't have permission to register