a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA KONFERENCJĘ

,,KOBIETA SZAMANKA

…czyli kobieta przekraczająca granice”

już 29 WRZEŚNIA 2018

w LONDYNIE

10.00-18.00

To będzie…

Magiczne spotkanie ze Wspaniałymi Kobietami…

i ze Sobą…

Wykłady poprowadzą:

Alina Kummer

Barbara Zalewska

Irena Ustinović

Edyta Borzymowska

Izabela Trędowicz

oraz Nasz Gość Specjalny…

Krystyna Mazurówna!

Już o 10.00 rano wyruszamy na Wspólną Wyprawę!

PROGRAM i GOŚCIE KONFERENCJI

Alina Ananda Kummer…

Z wykształcenia mgr pedagogiki, z pasji trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca jedyną według niej słuszną drogą – Drogą Radości

i Miłości. Od bioterapii poprzez pracę z ludźmi, dźwiękiem i ruchem oraz pracę z rytuałami tybetańskimi i szamanizmem doszła do ,,Jogi radości”, gdzie lekkością i śmiechem transformuje wszystko to, co potrzebuje uzdrowienia. 30 lat praktyki, sesji indywidualnych, warsztatów, szkoleń doprowadziło ją do jednego wniosku: ,,Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?”

…pokaże nam ,,Drogę do radości”

Alina opowie o sile radości w życiu, jej mocy transformowania wszystkiego, co określamy jako trudne. Dowiemy się jak cieszyć się każdą chwilą. Nasza Szamanka Radości pokaże nam różne ćwiczenia wyciszające umysł i w rezultacie prowadzące do życia w radości. Poprowadzi medytację wdzięczności, miłości i radości. Warto zabrać ze sobą notesik, aby zapisać przedstawione przez nią ćwiczenia i praktykować je w domu… Wszak wszyscy chcemy żyć w radości…

Barbara Zalewska…

Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem, mistrz bioenergoterapii, masażysta, specjalista metody Volla, jasnowidz… Z ogromnym powodzeniem stosuje chirurgię fantomową, medycynę kwantową oraz zabiegi transowe. Kobieta łamiąca schematy tego, co możliwe i wytłumaczalne. Nie tylko ,,widzi” przyczyny ale uzdrawia konsekwencje chorobowe w naszych ciałach. Łączy to co nienamacalne z tym co w naszym życiu się zdarza i jak mówi: „Wystarczy otworzyć się na bliźniego, oczyścić swoje serce, przebaczyć sobie i innym…”

…przedstawi nam „Sekrety fizyki kwantowej”

Barbara opowie czym jest fizyka kwantowa, jak działa, jakimi mechanizmami się kieruje i jakie może mieć praktyczne zastosowania w naszym życiu. Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy, to MY tworzymy swoją rzeczywistość i trzeba mieć tego świadomość. Opowie o przypadkach zastosowania fizyki kwantowej w swoim życiu i u swoich klientów oraz jakie to dało rezultaty i korzyści. Pokaże autorskie ćwiczenie: ,,Jak odnaleźć się w TU i TERAZ”, które pozwala cieszyć się życiem w każdej chwili i ułatwia świadome kreowanie rzeczywistości.

Irena Ustinović…

Urodzona w Wilnie bizneswoman, na stałe mieszkająca w Warszawie. Trenerka ,,Radykalnego Wybaczania”, regressingu, szamanizmu, councellingu. Prowadzi na co dzień medytacje oraz sesje mentoringowe. Kobieta piękna i wrażliwa, swoją delikatnością sprawia, że kontakt z nią jest prawdziwą przyjemnością. Od wielu lat łączy pracę na rynku nieruchomości ze ścieżką świadomego rozwoju duchowego. Od ośmiu lat promuje metodę ,,Sczytywania duszy”, prowadząc liczne sesje indywidualne oraz warsztaty na których uczy swojej metody.

…wskaże, że ,,Serce jest drogą do intuicji”

Irena opowie o intuicyjnym podejmowaniu decyzji opartym na sercu. Jak poczuć czego ,,naprawdę” pragniemy i co jest dla nas właściwe. Przedstawi metody na odnalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz rozwijających intuicję. Poruszy też temat radzenia sobie ze stresem i niepokojem. Zaprezentuje techniki i ćwiczenia do wykorzystania po wykładzie. Poprowadzi krótką medytację, która jest swoistym ,,punktem startowym” odnalezienia odpowiedzi w nas samych. Jej wykład stanie się dla uczestników konferencji początkiem podejmowania najlepszych dla nich decyzji na przyszłość, decyzji opartych na prawdziwym przewodnictwie naszych serc.

Edyta Borzymowska…

Inżynier elektronik, a jednocześnie… coach, ducholog, mówca motywacyjny, specjalista Nowej Medycyny z wielką pasją łącząca dowody naukowe i fizykę kwantową ze starożytną wiedzą duchową. Z entuzjazmem inspiruje i prowadzi poszukujących zdrowia i uzdrowienia, odmłodzenia i witalności, miłości i sensu życia oraz wewnętrznego spokoju i codziennej radości, znajdując skuteczne i konkretne rozwiązania w każdej sytuacji życiowej. Bada logikę i precyzję praw rządzących naszym życiem na Ziemi, poszukując Prawdy oraz ukrytych głębiej znaczeń przychodzących informacji – zgodnie z zasadą „nic nie jest takie, na jakie wygląda…”

…podaruje nam ,,Klucz do Zdrowego i Szczęśliwego Życia”

Edyta zabierze nas do świata magii ludzkiego ciała… dowodząc m.in., że choroba jest najlepszym dla nas rozwiązaniem i świadczy o uruchomieniu procesu zdrowienia! Czy wiesz, że nie łykając pigułki możesz sama uzdrowić się nie tylko z uporczywej migreny czy grypy, ale i z chorób uznawanych za chroniczne i nieuleczalne? A wszystko to oparte jest na naukowo potwierdzonej wiedzy o mózgu, który cały czas zarządza – bez Twojego udziału – wszystkimi procesami w Twoim ciele! Okazuje się, że cierpienie i choroba są w istocie mową tego, co ukryte i są potrzebne tylko do momentu, w którym zrozumiesz ich SENS… Przekonaj się o tym sama! Podczas wykładu będziemy wspólnie ćwiczyć i doświadczać, odkrywając na nowo swoje możliwości, Siebie i swoje Boskie Ciało…

Izabela Małgorzata Trędowicz

Z wykształcenia pedagog, wykładowca i… pielęgniarka. Z porywów duszy jasnowidz, nauczyciel duchowy. Twórca metody ,,Love Life”, promującej radość życia, świadomą pracę nad sobą oraz ,,szlachetne bogacenie się”. Bo ,,jeśli słuchasz duszy… to ona Cię we wszystkim prowadzi, nawet w zarabianiu”. Kobieta wiecznie poszukująca doznań, podróżnik, poeta, pisarz, pasjonat fotografii… Zakochana w ludzkich możliwościach i w chęci zmiany tego świata na lepszy, piękniejszy, weselszy…. Głęboko wierząca, że możesz wszystko… wystarczy zacząć!

…pokaże nam ,,Uzdrawiające miejsca mocy”

Izabela przedstawi kilka najważniejszych miejsc mocy w Wielkiej Brytanii oraz na magicznej wyspie Bali. Dlaczego te miejsca właśnie? O tym opowie na wykładzie, bowiem nie są to miejsca przypadkowe. Wytłumaczy, jak oddziałują one na nas, jakie są sposoby integracji ich energetyki z naszą aurą oraz jak odczytywać przekazy i informacje poszczególnych miejsc. A także, jak uczynić z ciała źródło informacji, aby rozpoznawać, co jest dla nas budujące, a od czego warto ,,trzymać się z daleka”. Przedstawi między innymi ,,ćwiczenie wahadła”, które pozwala każdemu w prosty sposób uzyskiwać wiarygodną odpowiedź na ważne pytanie: ,,czy to jest dla mnie dobre?”.

O godzinie 16.05 rozpocznie się blok pytań do naszych Gości.

Przez godzinę będą odpowiadać na Wasze pytania.

A na Wielki Finał – Nasz Gość Specjalny

Krystyna Mazurówna!

Wybitna polska tancerka, choreografka, dziennikarka, pisarka… Autorka kilku książek. Na stałe pracująca we Francji, a urodzona we Lwowie. Solistka słynnego Casino de Paris. Od lat 90. felietonistka w nowojorskim tygodniku „Kurier Plus”. Od ubiegłego roku w cudowny sposób opisuje radość życia na portalu ,,teBaby.pl”. Choreografka w telewizyjnym programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz” i jurorka w programie telewizji Polsat „Got to Dance. Tylko taniec”.

…opowie o tym, że ,,Wszystko zależy od nas”

Pani Krystyna Mazurówna opowie o tym co ją inspiruje do wnikania we własne wnętrze, jak szuka odpowiedzi na rozwiązywanie wszelkich problemów życiowych i jak świadomie się samorealizuje opierając się na intuicji. Cym jest dla niej przekraczanie granic i samostanowienie oparte na wewnętrznej wrażliwości, dlaczego w życiu ważna jest odwaga i wewnętrzna zgoda, aby zawsze być ,,sobą”. Przedstawi swoją kolejną książkę, szczególnie dla nas emigrantów ważną ,,Nasi za granicą”, która opisuje losy Polaków, mieszkających poza granicami Ojczyzny.

Zapraszamy serdecznie na szamańską sobotę…!

Zapisy i wszelkie informacje:

www.love-life.pl

FB Izabela Tredowicz

Tel 00 44 783 783 20 63

Koszt Konferencji to 55 funtów.

Bilety:

izabelatredowicz@gmail.com

lub na miejscu.

Konferencja odbędzie się w Londynie w Uxbridge Campus 106 Oxford Road Uxbridge Middlesex UB8 1NA, na trzecim piętrze w Sali – Park room (budynek posiada windę)

Sala wykładowa znajduje się na 7 minut pieszo od ostatniej stacji metra Uxbridge Underground Station.

Dojazd liniami – Metropolitan lub Piccadilly Line.

Pod budynkiem darmowy parking.

Wjazd otwarty tylko do 10.00.

You don't have permission to register