a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
Image Alt

Wczoraj

KONFERENCJA MOŻLIWOŚCI UMYSŁU LUDZKIEGO

Ale to już było….
Londyn 16-17.09.2017

Zaczęliśmy o godzinie 10.00 powitaniem, które poprowadził Janusz Zagórski, jako patron medialny imprezy ( właściciel NTV – Niezależnej Telewizji) oraz organizatorka Izabela Trędowicz czyli… ja.

O godzinie 10.15 swój wykład rozpoczęła Anna Pieprzak-Wałowska, jasnowidzka o starosłowiańskiej wiedzy. Opowiedziała o energii rodu, jej sile i możliwościach. Dlaczego warto ją pielęgnować i co się dzieje, gdy źle wyrażamy się o rodzicach.

Kolejny wykład od godziny 12.45 poprowadziła Ala Kummer – Gaja, ,,Szamanka radości”. Również kobieta ,,widząca”, której umiejętności oparte są na starożytnej wiedzy tybetańskiej i syberyjskiej. Opowiedziała, czym jest wibracja radości i jak odmienia życie, postrzeganie siebie i świata.

Od godziny 15.00 Renata Engel opisała, jak rozpoznać swoje potencjały i jak je wykorzystać w życiu. Dzięki niebywałym umiejętnościom jasnowidzenia i coacha, Renata na co dzień łączy zdolności pozazmysłowe z praktycyzmem, co pozwala jej doradzać biznesmenom, sportowcom, ludziom z pierwszych stron gazet.
Pierwszy dzień zakończył Janusz Zagórski, opisując możliwości współczesnego człowieka.

Kolejny dzień, kolejni goście.

Pierwszym prelegentem 17-go września, był nie kto inny, tylko Krzysztof Jackowski! Uznany przez japońskich badaczy, największym jasnowidzem obecnych czasów. Swój dar dokumentuje licznymi potwierdzeniami i podziękowaniami ze strony policji, z którą współpracuje na co dzień. Jest jedynym jasnowidzem, który posiada tak namacalne dowody swoich dokonań, w postaci licznej dokumentacji. Opowiedział, czym jest jasnowidzenie i jak może stanowić część życia współczesnego człowieka.

Kolejny wykład od godziny 12.45 poprowadziła Weronika Dąbrowska, pisarka, naturoterapeutka, kobieta ,,widząca”. Przedstawiła swoją wiedzę na temat kontaktów z przyrodą, szczególnie drzewami. Opowiedziała jak, stać się integralną częścią przyrody i jakie z tego płyną korzyści.

O godzine 15.00 Svitlana Doshak przedstawi niebywałą metodę Bronikowa – metodę ,,widzenia mózgiem” stworzoną pierwotnie dla ludzi niewidomych a przejętą przez wojsko rosyjskie i amerykańskie. Zobaczymy jak poszerzać swoje postrzeganie i idące z tym umiejętności.

Dzień drugi Konferencji zakończyłam opowiadając o rozwijaniu intuicji i wykorzystywaniu jej w życiu współczesnym.

Pożegnaliśmy się o godzinie 18-tej wraz z ostatnią prelekcją Janusza Zagórskiego.

Uff…. Ależ się działo…

You don't have permission to register