a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i …pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzką, poetką, podróżnikiem… Uwielbiam zachwycać się życiem i… ludzkimi potencjałami… możliwościami, odkrywać jakim to cudem jawi się człowiek. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenia, aby jeszcze trafniej umieć rozpoznać to, co jest do uzdrowienia i ale i to co do odkrycia najpiękniejszego. Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy ale i ,,żegnać” już niepotrzebne. Przede wszystkim jednak uczę… rozwijać intuicję oraz… samodzielność duchową, tak aby, każdy potrafił zaufać sobie i tej informacji, która do niego ,,przychodzi”. Bowiem dla każdego jest tylko jeden ,,Guru”, jeden ,,Mistrz”… ten który patrzy na niego w lustrze!
Wspieram innych w odnajdywaniu swojej drogi, tej osobistej ale i zawodowej, bowiem to moja ukochana dusza, wybrała na swój sposób niezwykłą drogę… ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania (nie pracy) opartego na zaufaniu do prowadzenia przez naszą nadświadomość. Szlachetnie, bo w zgodności ze sobą, uczciwością, lojalnością, przyjaźnią ale przede wszystkim w oparciu na własnych pomysłach, potencjałach i możliwościach (często nieuświadomionych). Pokazuję, jak generować pomysły, jak iść za energią informacji, która przychodzi. A wszystko to w radości, lekkości i uwielbieniu siebie, bo to właśnie sprawia, że nic nie stanowi problemu a jedynie… sprawę do załatwienia, punkt wyjścia… do tego co nowe.

Bo wszystko co naprawdę musisz
To kochać siebie…

You don't have permission to register