a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa cum sociis Theme natoque.

Latest Posts

1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 807
info@yoursite.com
Image Alt

Sesje Indywidualne

Możesz umówić się ze mną na:

1 . Love-life

Zapraszam na trzy sesje opracowanej przeze mnie metody ,,zerowania” starych programów, tworzenia energii zmiany oraz wytwarzania energii uzdrawiającej. W ramach tych trzech spotkań, będziemy uczyć się rozpoznawać, wszystko to co wymaga ,,wyzerowania” zgodnie z macierzą naszego wzorca, rozpoznawać przepływy energetyczne w ciele, blokady, rozwijać energetykę ciała. Tworzyć pole ochronne. Zmieniać swoją rzeczywistość na prawdziwe… LOVE LIFE!

3 spotkania po 1,5 godziny – 450 zł

2. Rozwijania intuicji

Półtorej godzinne spotkanie, w którym będziemy rozwijać intuicję, zaufanie do siebie i informacji, która przychodzi. Ukierunkowywać się na ,,widzenie” odpowiedzi, ,,czucie” i rozumienie przekazu. Rozpoznawać blokady, odnajdywać rozwiązania (samodzielnie!) i widzieć w ilu procentach, co jest dla nas korzystne, bądź nie.

1,5 godziny – 150 zł

3. Spotkanie z duszą

Półtorej godzinne spotkanie z TWOJĄ DUSZĄ. Przyjrzymy się Twoim potencjałom, drogom jakie założyła dusza. Zatopimy się w czuciu informacji o Twoich zadaniach, relacjach z innymi, pozyskiwaniu pieniędzy w ramach ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania opartego na wytycznych Twojej Duszy.

1,5 godziny – 150 zł

4. Sesja z kartami

Półtorej godzinna sesja, oparta na wykorzystaniu stworzonych przeze mnie ,,Kart intuicyjnych”, których celem jest wytwarzanie w nas ,,wiary” w informację, która jest nam niezbędna, jeśli chcesz żyć opierając się na intuicji. Opierając się również na moich kartach, wytworzysz w sobie ,,rozumienie” przekazów, ponieważ, często wymagają one Twojej interpretacji. W cenę wliczone są karty.

Koszt 200 zł

5. Karty intuicyjne

Tu można zamówić ,,Karty intuicyjne”, których opis użytkowania znajdziesz w poprzedniej zakładce. Cena – 60 zł.

You don't have permission to register